ליאור סושרד

על האמן

ליאור סושרד הוא אמן החושים המוביל בישראל – אמן טלפתיה ומנטליסט מהשורה הראשונה בעולם. הוא התפרסם בארץ כשזכה בתואר "היורש של אורי גלר" במסגרת תכנית הטלוויזיה בערוץ 2 ולאחר מכן ברחבי העולם כולו.
ייחודו הרב של ליאור, בין היתר לאומנות חושים, בא לידי ביטוי ביכולתו הנדירה לשלב את נושא הטלפתיה וקריאת המחשבות בהומור מצוין והקהל עובר חוויה של הפתעה ותדהמה בשילוב צחוק והרבה “גוד טיים".
במקביל, מופע טלפתיה של ליאור סושרד מגבש מאוד בזכות שיתוף מלא ואקטיבי של הקהל לאורכו של המופע. לאחר סיום מופע טלפתיה ליאור מפתיע שוב כשהוא מבצע "מינגלינג שואו" – מסתובב ברחבי האירוע, יוצר התקהלויות סביבו וממשיך להפתיע - הפעם ממרחק אפס לתדהמת האורחים.

ליאור סושרד מופיע ומבדר באירועים נחשבים של ידוענים בינלאומיים ומבוקש גם בתערוכות ובכנסים מקצועיים של חברות בארץ ובעולם, בשבילן פיתח פורמט מיוחד באמצעותו הוא מטמיע את מסרי החברה בדרך ייחודית. סושרד התארח והופיע בתכניתו של ג'יי לנו בארה"ב חמש פעמים, בתכנית הבוקר המפורסמת של NBC פעמיים, וכן השתתף בתכניות אירוח וספיישלים טלוויזיוניים רבים בארה"ב, יפן, הודו, גרמניה, רוסיה והולנד.


על המופע

במופע "בידור על-חושי" מוכיח ליאור כאמן טלפתיה לקהל צופיו שניתן לקרוא מחשבות כמו שקוראים עיתון. בשילוב פסיכולוגיה, אינטואיציה רגישה, יכולות פארא-פסיכולוגיות ודמיון מודרך תוך שיתוף מלא של נציגים מהקהל על הבמה, יוצר ליאור מופע טלפתיה מרהיב המגלה טפח מהיכולות המדהימות של המוח האנושי ומשאיר את הצופים (גם הסקפטיים שבהם) פעורי פה. פלא רודף קסם וכל קטע מגביה יותר את רף התדהמה. צופיו של ליאור דרוכים על קצה מושבם, נסחפים אחר המראות המופלאים המתחוללים לנגד עיניהם המוצגים בהומור שנון ובהתלהבות.
ל"בידור על-חושי" יש ערך מוסף בהיותו מצחיק ומשעשע. עפ"י דרישה מיוחדת יוכל ליאור להתאים את המופע לצרכי האירוע ע"י שילוב מסרים והכנת קטע שייתפר במיוחד לכבודו. ליאור כאמן טלפתיה מראה שאומנות חושים היא דבר שניתן להביא במגוון צורות ובגישות שונות לקהל הרחב.

מופע טלפתיה של ליאור סושרד מתאים לסוגי קהל רבים ולמגוון ארועים כגון ארועי חברה, כנסים ומסיבות וכן ארועים אינטימיים כגון מסיבות פרטיות וחוגי בית.

קידום מכירות

החיבור בין יכולותיו הנדירות של ליאור סושרד לבין המוצר או הרעיון שתרצו למכור (או המסר שתבחרו להעביר) יהיה חזק ומשפיע מאין כמוהו!
ליאור ישתמש במוצר או ברעיון שתרצו לקדם , יהפוך אותו לשחקן מרכזי, ובכך יגרום בקלות להתקהלויות גדולות במהלך תערוכות, פרזנטציות, ירידים וכנסים וישיא את הצלחתכם אל על.
בעצם בחירתו של ליאור לעזור בקידום המכירות אתם תשדרו ללקוחותיכם חדשנות ,קריאטיביות ומעוף. אחרי הכול, לא בכל יום נתקלים באמן מהסוג הזה בפורומים כאלו!
הקהל ירצה להישאר, העסק שלכם יהפוך למוקד משיכה והנאה והצופים ילכו הביתה כשהעסק שלכם חרוט בזיכרונם...