קוסם למבוגרים

רבים מכירים את ליאור סושרד כדמות ציבורית אשר מיחצנית אותנו בגאווה רבה ברחבי העולם.
ליאור ידוע כמנטליסט, אמן חושים, וקוסם למבוגרים מן השורה הראשונה בישראל אשר התפרסם לראשונה בתוכנית "היורש" של אורי גלר אשר שודרה בערוץ 22 ולאחר מכן שודרה בכל רחבי העולם וזכתה לפרסום רב.
ליאור סושרד מופיע ומבדר באירועים נחשבים של ידוענים בינלאומיים ומבוקש גם בתערוכות ובכנסים מקצועיים של חברות בארץ ובעולם, בשבילן פיתח פורמט מיוחד באמצעותו הוא מטמיע את מסרי החברה בדרך ייחודית. סושרד התארח והופיע בתכניתו של ג'יי לנו בארה"ב חמש פעמים, בתכנית הבוקר המפורסמת של NBC פעמיים, וכן השתתף בתכניות אירוח וספיישלים טלוויזיוניים רבים בארה"ב, יפן, הודו, גרמניה, רוסיה והולנד ונחשב שם ודבר במקומות רבים בזכות המופעים הייחודים שלו והדרך שבה הוא מציג כל קסם שהוא עושה על הבמה. חוץ מאשר היותו מנטליסט ואמן חושים, ליאור גם ידוע גם בתור קוסם למבוגרים אשר משלב במופעיו ברחבי העולם את כל השיטות והאלמנטים אשר משאירים את צופיו פעורי פה ונדהמים מהמראות המרהיבים שהם רואים על במת המופע. אך המופע של ליאור סושרד – כפי שאינו באמת עונה על ההגדרה המילולית של " קוסם למבוגרים " , אז המופע ליאור אינו מופע קסמים רגיל – אלא הופעת אומנות חושים , טלפתיה ומנטליזם מקצועית ובלתי נשכחת אשר מתאימה לכל סוגי האירועים ולכל הקהלים. במופע "בידור על חושי" , מוכיח האמן ליאור סושרד לכל צופיו שקריאת מחשבות אפשרית בדיוק כמו קריאת ספר ונתן הופעה בלתי נשכחת ומראה לקהל מהי – אומנות חושים.

מופע קסמים ייחודי ומרגש

כאשר ליאור סושרד מתחיל את ההופעה כמופע קסום וייחודי הפונה לקהל כאחד כבר מתחילת המופע, הקהל מרגיש חלק ממנו ומתחבר בצורה הטבעית ביותר לכל קסם הנעשה. מופע קסמים של ליאור סושרד היא חוויה קוסמית אדירה שהדרך היחידה לחוות אותה היא … לראות אותה. אתם יותר ממוזמנים לעבור חוויה מדהימה ולראות את המופע אשר מחבר בין מה שאתם רוצים לדעת ומה שאתם תדעו. במופע  תוכלו לראות את מה שחשבתם שלא יכול להיות. המופע משולב עם הומור משובח שנותן לקהל ערך נוסף בכך שמוסיף אלמנט של ריגוש, צחוק והפתעות רבות במהלך המופע. מופע קסמים הוא מופע שיתן לקהל ערך מוסף הנועד לאתגר את התפיסה החושית ולהפתיע. כך ליאור סושרד רואה זאת. ליאור משלב במופעיו אינטואציה רגשית , יכולות פרא פסיכולוגיות , דמיון מודרך (NLP) וכל זה בשיתוף מלא עם הקהל אשר דרוך על קצה מושבו ונסחף אל המראות המדהימים אשר מתרחשים לעיניהם המוצגים בלהט רב. פלא רודף קסם וכל קטע מגביר יותר את רף התדהמה וההתלהבות.  ברוך הבא לעולם שלי. ברוך הבא לעולם הקסמים.

Let me hear your thoughts

- Lior Suchard


SUCHARD ON FACEBOOK