מנטליזם

ליאור סושרד הינו אמן החושים המוביל בישראל, אשר מייצג אותנו באירועים חשובים בכל רחבי העולם והופיע מול מאות אמנים וידוענים עם שם ברמה עולמית. לאחר שזכה בתואר "יורשו של אורי גלר" , פילס את דרכו אל פסגת ההצלחה העולמית ובכך גם הכניס לתודעה הישראלית את והראה מנטליזם מה הוא בכל העולם. לא בכדי ליאור נחשב מאמני החושים המוביל בעולם. כל הופעה היא משהו חדש ובכך כל הופעה מרתקת ונהדרת כל פעם מחדש, חוויה קוסמית מופלאה וייחודית.

מה זה מנטליזם ?

בכל היסטורית המין האנושי בני אדם נטו להתפעל מאנשים אשר הציגו יכולות "על טבעיות".
החל מיכולות חיזוי העתיד, טלפתיה , השתלת מחשבות והעלמת חפצים ועד לשימוש באנרגיות לצרכי החלמה וריפוי.
כיום, כאשר מגמת האמונה ביכולות על טבעיות הולכת ויורדת, אנו עדיין זוכים לראות אנשים אשר נחנו בכישורים יוצאי דופן אשר יגרמו גם לאדם הסקפטי ביותר להיות פעור פה.
אז אם פעם אנשים עם כישורי מנטליזם יוצאי דופן היו מגויסים לתפקידים חשובים ולעיתים גם היו נחשבים כ"מכשפים" אשר יש לנדות אותם מהחברה, היום משמשים ככלי פסיכולוגי לזולת, או כאמני חושים אשר מבדרים את הקהל.

הייחודיות של ליאור סושרד

הייחודיות של ליאור סושרד בא לידי ביטוי בעיקר ביכולת הנדירה שלו לשלב את נושא קריאת המחשבות והטלפתיה בהומור משובח וקולע – הקהל עובר חווית תדהמה והפתעה בשילוב של הומור ואווירה קלילה.
ליאור דואג לשתף את הקהל לכל אורך המופע ולא שוכח ליצור התקהלות סביבו גם בסיומו, וכל זה ממרחק אפס מהנוכחים בו, אינטראקציה אישית היא מפתיח – להיות שם שזה קורה ולהרגיש בלייב את מה שליאור מעביר.
כיום ליאור מופיע באירועים נחשבים של מפורסמים ברמה בינלאומית וגם מבוקש בכנסים של חברות בארץ ובעולם כדי ללוות, להנחות, ולתת ערך מוסף לכל כנס וכנס. הסיבה לביקוש הרב של ההופעות של ליאור בחברות היא בעיקר בזכות הפורמט המיוחד שלו אשר מעביר את מסרי החברה בדרך ייחודית כפי שרק ליאור יכול ומסוגל.

בואו להצטרף למסע סוחף ומעניין. מסע מרתק היהפוך את הערב שלך – לייחודי. ליאור סושרד. אמן חושים ומנטליסט מהמוכרים בעולם מזמין אתכם להאמין  – לחוות  – להרגיש.

Let me hear your thoughts

- Lior Suchard


SUCHARD ON FACEBOOK