אומנות חושים

אומנות חושים היא שילוב של טכניקות ואלמנטים מנושאים שונים אשר בעזרתם יכול אמן החושים להשפיע על אדם או קהל אשר ניצבים מולו ואף "להשתיל" להם מחשבות ולגרום להם להאמין בדבר מסוים בעוד שבפועל מתרחש דבר אחר לגמרי.
אותם האלמנטים והטכניקות אשר משולבים במופע לרוב יגיעו מהעולם הפסיכולוגי ויכולים לשלב היפנוזה , NLP (דמיון מודרך) , ניצול התת מודע , וכו'….
כל עוד האמן יודע מה הוא עושה ואינו מנצל את הכישורים והידע שלו לרעה, לא אמור להיות כל חשש וברוב המוחלט של המקרים אמנות חושים היא דבר משעשע אשר גורם כמעט לכל אדם או קהל להישאר פעורי פה לנוכח מה שהם רואים.

אמן חושים ישראלי

ליאור סושרד הוא אמן חושים ישראלי המוכר כמנטליסט מן השורה הראשונה בעולם !
ליאור התפרסם בארץ כאשר זכה בתואר "היורש של אורי גלר" אשר שודרה בערוץ 2 ולאחר מכן בכל העולם.
מה שמייחד את ליאור סושרד בין היתר הוא היכולת הנדירה להציג מופע אומנות חושים מדהים ומשכנע ובאותה הנשימה להעביר את אותו המופע בצורה קלילה והומוריסטית. במופעו "בידור על חושי" מציג ליאור מופע חושים בשיאה ומוכיח לקהל שאפשר לקרוא מחשבות בדיוק כפי שקוראים עיתון בבית.
ליאור משלב את האלמנטים הפסיכולוגיים והרגשיים יחד עם דמיון מודרך (NLP) ושיטות נוספות לתוך המופע שלו וכל זה תוך שיתוף פעולה מלא עם הקהל.
עם השנים יצר ליאור מופע אמנות חושים המגלה טפח מהיכולות המדהימות של המוח האנושי ומשאיר את כל הצופים (כולל הסקפטיים) נפעמים ופעורי פה.
צופיו של ליאור דרוכים על קצה מושבם, נסחפים מהמראות הנדירים המתחוללים לנגד עיניהם וכל זה באווירה הומוריסטית ושנונה עם הרבה מאוד התלהבות.
המופע מתאים לכל סוגי האירועים והקהלים – החל מכנסים ומסיבות ועד לאירועים פרטיים.

Let me hear your thoughts

- Lior Suchard


SUCHARD ON FACEBOOK