טלפתיה עוצרת נשימה

דמיינו לעצמכם מופע טלפתיה עוצר נשימה, שבו מופיע אמן טלפתיה שיקרא את מחשבותיכם, יזיז או יעלים חפצים, יפעיל את הקהל עם משחקי מחשבה וזיכרון, והכל באווירה קלילה ונינוחה.
עכשיו תדמיינו את אותו מופע טלפתיה עם המנטליסט ואמן הטלפתיה הגדול והמוכר ביותר בישראל – ליאור סושרד.

סושרד מופיע באירועים חשובים ביותר בכל רחבי העולם והתארח גם במופעים נחשבים של ידוענים בינלאומיים ובתערוכות וכנסים של חברות ועסקים בארץ ובשאר העולם.

סושרד התארח וגם הופיע בתוכניות אירוח בינלאומיות רבות כגון:

ג'יי לנו כבר 5 פעמים
בתוכנית הבוקר של NBC
השתתף גם בספיישלים ותוכניות אירוח טלוויזיוניות רבות בהולנד, רוסיה, ארה"ב, גרמניה והודו

מופע טלפתיה הוא אכן מופע מרשים ביותר המשאיר את הרוב הקהל פעור פה, אך לעתים מופע מסוג זה עובר בצורה כבדה ואפילו מפחידה.
מה שבולט ומיוחד בהופעותיו של סושרד הם היכולות הנדירות שלו בתור אמן טלפתיה לשלב את נושא קריאת המחשבות בהומור ציני ומסוגנן אשר משרה אווירה קלילה במופע מבלי לפגוע באלמנטים של המנטליזם והטלפתיה.
ליאור דואג לשתף את הקהל לכל אורך מופע הטלפתיה ומסביר היטב את הרעיון שעומד מאחורי כל חלק בהופעתו.

מה משלב מופע טלפתיה

כל אמן טלפתיה מביא אלמנט אישי שלו לתוך המופע, אבל לא בכל מופע ניתן להוכיח לקהל שקריאת מחשבות אפשרית בדיוק כמו קריאת עיתון.

המופע משלב אינטואיציה רגישה , אפקטים פסיכולוגים (וגם פרא פסיכולוגיים) ודמיון מודרך – כל זה תוך שיתוף פעולה מלא ושוטף עם נציגים מהקהל על במת המופע.

במופע בידור על חושי יוצר ליאור מופע מרהיב אשר מוכיח עד לאיזה רמה המוח האנושי יכול להגיע ובכך משאיר את כל הצופים פעורי פה, כולל הסקפטיים שבהם, כמו שרק ליאור יכול, במופע טלפתיה מרהיב וקסום.

הערך המוסף של "בידור על חושי" הוא בהיותו קליל, משעשע ומצחיק.

ניתן גם להתאים את מופע זה לרכי האירוע על ידי הכנת קטעים אשר ייתפרו במיוחד לכבודו.

למי מתאים המופע

המופע מתאים כמעט לכל סוגי הקהל ולכל סוגי האירועים כמו מסיבות , אירועים פרטיים , אירועים עסקיים , אירועי חברה , חוגי בית וכ'ו.

ליאור סושרד מזמין אתכם למופע טלפתיה שישאיר לכם טעם של עוד ומחשבות רבות על מה שהרגע צפיתם – לפני המופע, בין לבין ובעיקר אחריו.
מופע הטלפתיה של ליאור סושרד הינו "בידור על חושי" כי הדרך למוח האנושי מאתגרת, מעניינת ואישית -כל פעם מחדש.
מנטליזם וטלפתיה לעולם לא היו כל כך מרתקים – הצטרפו למסע ולהרפתקה הייחודית ויהיו מוכנים לחוויה של פעם בחיים. הלא יאומן אפשרי, והוא קרוב אליכם מתמיד.

 

Let me hear your thoughts

- Lior Suchard


SUCHARD ON FACEBOOK