טלפתיה עוצרת נשימה

דמיינו לעצמכם מופע טלפתיה עוצר נשימה, שבו מופיע אמן טלפתיה שיקרא את מחשבותיכם, יזיז או יעלים חפצים, יפעיל את הקהל עם משחקי מחשבה וזיכרון, והכל באווירה קלילה ונינוחה.
עכשיו תדמיינו את אותו מופע טלפתיה עם המנטליסט ואמן הטלפתיה הגדול והמוכר ביותר בישראל – ליאור סושרד במופע טלפתיה מדהים!

ליאור סושרד מופיע באירועים חשובים ביותר בכל רחבי העולם והתארח גם במופעים נחשבים של ידוענים בינלאומיים ובתערוכות וכנסים של חברות ועסקים בארץ ובשאר העולם וכל פעם מחדש מדהים את הצופים עם מופע טלפתיה מרשים.

ליאור סושרד התארח וגם הופיע בתוכניות אירוח בינלאומיות רבות כגון:

תוכנית הלילה של ג'יי לנו כבר 5 פעמים
תוכנית הבוקר של רשת הטלוויזיה אן.בי.סי  –  רשת טלוויזיה מובילה באמריקה
השתתף גם בספיישלים ותוכניות אירוח טלוויזיוניות רבות במדינות כגון: הולנד, רוסיה, ארה"ב, גרמניה והודו

מופע טלפתיה הוא אכן מופע מרשים ביותר המשאיר את הרוב הקהל פעור פה, אך לעתים מופע טלפתיה מסוג זה עובר בצורה כבדה ואפילו מפחידה. כשליאור סושרד מתחיל מופע טלפתיה אתם יודעים שאתם עומדים לראות משהו מיוחד.
מה שבולט ומיוחד בהופעותיו של ליאור סושרד הם היכולות הנדירות שלו בתור אמן טלפתיה לשלב את נושא קריאת המחשבות בהומור ציני ומסוגנן אשר משרה אווירה קלילה במופע מבלי לפגוע באלמנטים של המנטליזם והטלפתיה.
ליאור סושרד דואג לשתף את הקהל לכל אורך מופע הטלפתיה ומסביר היטב את הרעיון שעומד מאחורי כל חלק בהופעתו. כל צופה וצופה בקהל יודע שהוא צופה במשהו מיוחד, מופע טלפתיה נדיר, קסום ועוצר נשימה.

מה משלב מופע טלפתיה

כל אמן טלפתיה מביא אלמנט אישי שלו לתוך מופע טלפתיה, אבל לא בכל מופע טלפתיה ניתן להוכיח לקהל שקריאת מחשבות אפשרית בדיוק כמו קריאת עיתון.

מופע טלפתיה זה משלב אינטואיציה רגישה , אפקטים פסיכולוגים (וגם פרא פסיכולוגיים) ודמיון מודרך – כל זה תוך שיתוף פעולה מלא ושוטף עם נציגים מהקהל על במת המופע. מה שנותן ערך מוסף למופע טלפתיה זה.

ליאור סושרד יוצר מופע טלפתיה אשר נותן לקהל מופע מרעיב המוכיח עד לאיזה רמה המוח האנושי יכול להגיע ובכך משאיר את כל הצופים פעורי פה, כולל הסקפטיים שבהם, כמו שרק ליאור סושרד יכול, במופע טלפתיה מרהיב וקסום.

הערך המוסף של מופע טלפתיה עם ליאור סושרד הוא בכך שהוא משתמש באלמנטים של הומור מה שהופך כל מופע טלפתיה לקליל, משעשע ומצחיק – "בידור על חושי" עם ליאור סושרד במופע טלפתיה מרהיב.

ליאור סושרד מציע בנוסף מפע טלפתיה מותאם אישית, מה זה אומר? ניתן גם להתאים מופע טלפתיה לרכי האירוע על ידי הכנת קטעים אשר ייתפרו במיוחד לכבודו. אין ספק שמופע טלפתיה באירוע חברה, כנס או מסיבה לאדם מסויים יכול להוסיף לאירוע זה

ולהביא איתו אלמנט נוסף של של הפתעה, מסתורין וכמובן שתשאיר את כל אורחי האירוע על קצות האצבעות ודבוקים לכסאות.

למי מתאים מופע טלפתיה

מופע טלפתיה של ליאור סושרד מתאים כמעט לכל סוגי הקהל ולכל סוגי האירועים כמו מסיבות , אירועים פרטיים , אירועים עסקיים , אירועי חברה , חוגי בית וכ'ו.

ליאור סושרד מזמין אתכם למופע טלפתיה שישאיר לכם טעם של עוד ומחשבות רבות על מה אותו מופע טלפתיה שהרגע צפיתם, אם זה בתחילת המופע, בין לבין ובעיקר אחריו.
מופע טלפתיה של ליאור סושרד הינו "בידור על חושי" כי הדרך למוח האנושי מאתגרת, מעניינת ואישית – כל פעם מחדש.
מנטליזם וטלפתיה לעולם לא היו כל כך מרתקים – הצטרפו למסע ולהרפתקה הייחודית ויהיו מוכנים לחוויה של פעם בחיים. הלא יאומן אפשרי, והוא קרוב אליכם מתמיד.

מופע טלפתיה של ליאור סושרד – טלפתיה עוצרת נשימה

 

 

Let me hear your thoughts

- Lior Suchard


SUCHARD ON FACEBOOK